Organizátoři Ultra festivalů jsou nuceni zrušit také letošní ročník Ultra Miami 2021, čímž navazují na loňský rok, kdy byl miamský festival rovněž zrušen.

Zprávy, na které jsme v souvislosti s letošním Ultra Music Festivalem v Miami všichni čekali, jsou tady. Bohužel je to ale další zničující rána pro sny mnoha fanoušků o opětovném setkání na tanečním parketu. Organizátoři Ultra Miami 2021 jsou nyní připraveni letošní akci zrušit. V současné době organizátoři čekají na vedení města Miami, kteří snad schválí povolení uspořádat akci příští rok, než učiní formální oznámení o zrušení. Společnost Ultra dle své žádosti požaduje povolení hostit festival v naplánovaných termínech 25. – 27. března 2022 v Bayfront Parku.

Manažer města Miami, Arthur Noriega, obdržel dopis ze dne 21. ledna 2021 od právní zástupkyně společnosti Ultra, Sandy York, v němž organizátoři uvádí, že okolnosti zrušení festivalu v roce 2020 stále trvají a představují hrozbu pro účastníky festivalu také v roce 2021.

V loňském roce byl Ultra Music Festival v Miami jedním z prvních velkých festivalů, které byly zrušeny po vypuknutí pandemie nemoci COVID-19. Krátce po zrušení bylo držitelům vstupenek na akci 2020 zamítnuto vrácení peněz a dostali 30 dní na rozhodnutí, zda chtějí použít své vstupenky k účasti na festivalu v roce 2021 nebo 2022. V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné další informace o tom, jak plánují organizátoři naložit s držiteli vstupenek, nicméně existuje velká šance, že platnost vstupenek bude prodloužena do příštího ročníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *