AMARANTHE jsou silnější, než kdy byli

AMARANTHE jsou připraveni vysypat z rukávu další vydatnou porci moderního metalu. Album „Manifest“ vyjde 2. října, čerstvě je venku další ochutnávka v podobě singlu „Strong“. V písni si zapěla i majitelka jednoho z nejsilnějších finských hlasů, Noora Louhimo z BATTLE BEAST.

AMARANTHE píseň komentují: „Ďábel a světec, mučedník a hříšník, zrada a loajalita. Skladba ‚Strong‘ podtrhuje dualistickou povahu všeho, co znamená být člověkem. Ve stále polarizovanějším světě jsme zjistili, že je neuvěřitelně vzrušující jít napříč metalovým světem a domluvit spolupráci s fenomenální Noorou Louhimo. I když svět kolem vás hoří a cítíte se v nevýhodě, pamatujte, že vždy existuje jedna část uvnitř vás, která přetrvá – ta silná.“

Album „Manifest“ bude k dispozici jako CD, media book se čtyřmi bonusovými skladbami a také v několika limitovaných vinylových verzích včetně speciálních barev podle návrhů všech členů kapely. Každý z těchto vinylů bude vyjadřovat nejdůležitější hodnotu každého z nich: kreativitu, nezávislost, obezřetnost, chytrost, všímavost a vyrovnanost.

Švédská sestava dosáhla nového vrcholu své kreativity na předloňském albu „Helix“, které kapelu nasměrovalo do nových výšin, šíře i hloubky a zároveň prokázalo skvělou součinnost zpěvačky Elize Ryd a jejích mužských parťáků, Henrika Englunda Wilhelmssona a čerstvé síly Nilse Molina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *